Sac Kesim&Büküm ve Plazma Kesim - | Saral Çelik Yapı ve Konstrüksiyon

Sac Kesim, Büküm Nedir? Nasıl Yapılır?

Sanayinin pek çok dalında kullanılan sac kesim, büküm işlemleriyle ihtiyacınız olan ürünlere yüksek bilgi birikimiz ve tecrübemizle kavuşmanızı sağlıyoruz.

Sac Kesim ve Büküm Nedir?

Metal malzemelerin istenilen ölçülerde kesilmesi işlemidir. Bu süreç kaliteli, profesyonel makineler ve bu alanda tecrübeli ekip arkadaşlarımızla ilerlerler. Böylelikle sorunsuz ve ihtiyacınız olan ürünlerin tasarlanması mümkün hale gelir. Büküm işlemlerinde ise istenilen ölçülerde kesilen metallere bükülerek şekil verilir. Bu işlemler sıklıkla rulo şeklinde bulunan ana malzemeden istenilen ölçü ve özelliklerde ürün biçimlendirilmesi yoluyla gerçekleştirilir.

Sac Kesim ve Büküm Hizmetimiz

Güvenilir, kaliteli ve sorunsuz bir hizmete ulaşmanız için sac kesim, büküm işlemlerimizi;

 • Yeni nesil cihazlarla
 • Kısa üretim süreleri
 • Hızlı tedarik süreciyle
 • Malzeme kaybı olmaksızın
 • Uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Neden Sac Kesim ve Büküm İşlemleri Tercih Edilmeli?

Üretim süresi kısa olduğu, kullanım imkanı geniş ve malzemelere oranla maliyetinin uygun olması sac kesim ve büküm işlemlerine olan talebi arttırmaktadır. İnsan kaynaklı hataların oluşmasını engelleyen profesyonel makinelerimizle deformasyon, ezik ya da çizilme gibi sorunlar yaşamadan ihtiyacınız olan ürünleri sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda sac kesim ve büküm işlemleri istenilen her ölçüde yapılabildiğinden son derecede avantajlı bir hizmetimizdir.

Sac Kullanım Alanları Nedir?

Genel olarak sac kesim, büküm hizmetimizin ardından müşterilerimizin bu ürünleri kullandıkları alanları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kaplama işlemlerinde
 • Otomotiv ve uçak sektöründe
 • Dolap ve beyaz eşyaların üretilmesinde
 • Çöp kutuların imalatında
 • Kalıp olarak inşaat sektöründe
 • Bakım ve onarım işleri için endüstri alanında

Sac Kesim ve Büküm Hizmetimizin Adımları

İhtiyacınız olan sac ürünlerine ulaşabilmeniz için hizmetimizi belirlediğimiz hizmet adımları ve prensipleri doğrultusunda veriyoruz. Bunun için sizlere hizmetimizi aşamalı olarak sunuyor; böylelikle yanlış anlaşılmadan ya da hatalardan kaynaklanan hizmet sorunların önüne geçiyoruz.

Hizmetimizin adımları şu şekildedir:

 1. İrtibat: Bizimle iletişime geçtiğinizde size profesyonel bir destek sunuyoruz. Aklınıza takılan sac kesim, büküm sorularını yanıtlıyor, hizmetimizin özellikleri ile ilgili detaylı bilgilendirme sağlıyoruz.
 2. Bilgi Alma & Plan: Hizmetimizden yararlanmaya karar verdiğinizde istediğiniz sac özelliklerini, ölçü ve materyal bilgilerini kaydediyoruz ve projemizin genel taslak planını oluşturuyoruz.
 3. İmalat: Taslak planını netleştirdikten ve sizin onayınızı aldıktan sonra istediğiniz ölçülerde ve özelliklerde, istediğiniz adette ürün üretiyoruz.
 4. Teslimat: Bu aşamada istediğiniz ürünlerin adresinize teslim edilmesini sağlıyor ve işlemimizi nihayete erdiriyoruz.
 5. Hizmetimiz sonrası danışmak istediğiniz konular ya da sorunlar olursa bizimle her zaman iletişime geçebileceğiniz bir destek hattı imkanını sizlere sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere sunduğumuz sac kesim, büküm fiyatlarımız son derecede makul, bütçenizi yormayan fiyatlardır. Hemen bizimle iletişime geçebilir ve ekonomik, kampanyalı fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz; sizinle tanışmaktan ve çalışmaktan memnuniyet duyarız.