Çelik Konstrüksiyon

İnşaat alanında bu sistemlere olan ihtiyaç deprem bölgesinde çelik konstrüksiyon yaşamamız, portatiflik ve kullanışlılık gibi sebeplerle giderek artmaktadır.

Çelik Yapı

Sizlere sunduğumuz imalat hizmetimiz ihtiyacınız olan ürünlere sorunsuz ve tam olarak istediğiniz tasarım ve özellikte kavuşmanızı sağlayan bir imalat hizmetimizdir.

Gemi İç Donanım İmalat

Gemi imalatında kullanılan çeliğin kaliteli, 1. sınıf ve dayanıklı olması geminin güvenli bir şekilde yol alabilmesi bakımından çok önemlidir. 

Sac Kesim,Büküm ve Plazma Kesim

Metal malzemelerin istenilen ölçülerde kesilmesi işlemidir. Bu süreç kaliteli, profesyonel makineler ve bu alanda tecrübeli ekip arkadaşlarımızla ilerlerler.

Ferforje İmalat ve Montaj

Son derecede şık ve güzel bir görünüme sahip olan ferforje
ürünlerin kaliteli, şık ve dayanıklı bir şekilde imal edilmesini sağlıyor ve montajını gerçekleştiriyoruz. 

Mebran Asma&Germe Branda Sistemleri

Bu sistemler çekme kuvveti alan membran veya kabloların kısmen ya da tamamen kullanılmasıyla oluşturulan yapı sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yangın Merdivenleri

Bir binadaki insanların hızlıca ve güvenli bir şekilde tahliye edilmesi gereken durumlar için tasarlanan korunaklı, çelik malzemeden imal edilen merdivenlerdir.

Çelik Proje ve Tasarım

Çelik sadece mühendis ve mimarların kullandığı bir materyal olmakla kalmamış günlük hayatımızın da vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Çelik Bina Güçlendirme

Ülkemiz deprem kuşağında yer aldığından binaların sağlam ve güvenli olması çok önemlidir. Binalar zaman içerisinde zayıflamakta ve korunaksız hale gelmektedir.