Yapısal Çelik

Yapısal Çeliği Seçmeniz İçin 8 Neden

Yeni bir bina için proje planları oluşturuyorsanız, muhtemelen çeşitli yapı malzemelerinin maliyetlerini ve faydalarını değerlendiriyorsunuzdur. Kolay olan tek bir karar vardır o da seçim. Yapısal çelik projeniz için, başka hiçbir malzeme çeliğin farklı avantajlarına sahip değildir. Yapısal çeliğe alternatif olmamasının 8 nedeni;

Yapısal çelik, bina projeniz için açık avantajlar sağlar.

Uygun Maliyetli: Yapısal çerçeveleme için başka hiçbir malzeme aynı faydayı sağlamaz. Sadece ilk düşük maliyeti için iyi bir seçim olmakla kalmaz, aynı zamanda temel ve cephe sistemleriyle ilgili maliyetlerinizi de azaltır.

Yapısal Çelik, Daha Modern Bir Yapım Sürecini Destekler: Temel ve saha hazırlık çalışmalarınız tamamlanırken yapısal çeliğiniz de saha dışında imal edilir. Temeliniz hazır olduğunda çelik montajı hızlı ve verimli bir şekilde yapılabilir.

Zemin Alanını Maksimize Edersiniz: Hafif ancak güçlü yapısal çeliğin kalitesi, sütunlara veya diğer destek yapılarına olan ihtiyacı ortadan kaldırmayı mümkün kılarak, kare görüntülerinizi en üst düzeye çıkarma fırsatı verir.

Tasarım Farkı: Yapısal çeliklerin kullanılması size geniş bir tasarım olanakları yelpazesi sunar. Eğimli veya haddelenmiş olabilir ve herhangi bir benzersiz bina tasarımına uyum sağlar.

Uyarlanabilir: Bir yapısal çelik tasarım, gelecekteki tasarım veya bina gereksinimlerini karşılamak için her zaman ayarlanabilir ve yeniden yapılandırılabilir.

Üretkenliğiniz Artar: Yapısal çelik, bilgisayar destekli teknoloji gibi özel bir teknoloji ile gelişmiş bir tedarik zinciri kullanılarak üretilir. Bu, hataları ortadan kaldırır ve projenizi zamanında tutar.

Çevreye Duyarlı Bir Seçimdir: Yapısal çelik endüstrisi tesislerinde ortalama %90 geri dönüştürülmüş malzeme üretiyor. Ek olarak, binanızın kullanım ömrü sona erdiğinde yapısal çeliğin %100’ü geri dönüştürülebilir.

Çelik, tasarımınıza inanılmaz derecede uyarlanabilir. Bina planlarınızda ne tür değişiklikler olursa olsun veya gelecekte yeni gereksinimleri karşılamak için nasıl değişmesi gerekiyorsa, çelik seçiminiz her zaman en iyi seçenek olacaktır.

Saral Çelik, hem çelik imalatı hem de montajı yapmaktadır. Her işte baştan sona yüksek bir kalite seviyesini kutluyor ve bölgedeki müteahhitlerle yaptığımız ortaklıklara değer veriyoruz. Bir sonraki bina projenizde yapısal çeliği kullanma hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.