Çelik konstrüksiyon fabrika

Çelik Konstrüksiyon Fabrika

Çelik materyalinin kullanıldığı yapılardan birisi olan çelik konstrüksiyon fabrika dayanıklı ve güçlü bir yapıya sahip olmanızı sağlamaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Fabrikaların Özellikleri

Çelikten imal edildikleri için bu fabrikalar kullanıcılarına çok büyük avantajlar sunmaktadır. Genel olarak bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

Ekonomik, Bütçe Dostu İnşaat

Maliyeti düşüktür. Bu nedenle bütçenizi sıkı tutup bir fabrika inşa etmek istiyorsanız size yardımcı olan ürünlerdir.

Zamandan Tasarruf Ettiren Yapılar

Kısa sürede inşa edilebilir. Bu özelliği ile betonarme olarak inşa edilen fabrikalara kıyasla size zamandan tasarruf sağlayacaktır. Sizi uzun inşaat sürecinin yo açtığı işçilik maliyetinden kurtarmaktadır.

Az Malzeme İle Dayanıklı Fabrikalar

Aynı zamanda çelik konstrüksiyon fabrika inşa edilirken kullanılan kolon sayıları betonarme inşaata kıyasla daha kısadır. Böylelikle kolonlar arasındaki perde ve makaslar daha az olmaktadır. Böylelikle daha az malzeme ile fabrikanın inşaatı mümkün olmaktadır.

Güvenli ve Korunaklı Mekanlar

Fabrikanızın güvenli ve korunaklı bir mekan olmasını mı istiyorsunuz? Çelik malzemeden üretilen fabrikalar mevsim koşullarına, doğal afet ve yangın gibi kazalara çok daha dayanıklıdır. Aynı zamanda zemine ekstra yük bindirmeyen güvenilir alanlar yaratılmasına yardımcı olmaktadır. Bu kapsamda bu fabrikalar hem işçilerinizin hem de malvarlığınızın en iyi şekilde korunmasını sağlamaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Fabrikaları Nasıl Üretiyoruz?

Güvenli, korunaklı, düşük maliyetli fabrikalar üretmenizi sağlayan çelik konstrüksiyon fabrika üretimi için güvenilir ve işini iyi yapan bir firmanın hizmetine ihtiyacınız vardır.

Sizlere ihtiyacınız olan, hayalinizdeki yapıları sunan firmamızın hizmetini kusursuzlaştırmak ve kaliteli, profesyonel bir hizmetten yararlanmanız için aşağıdaki adımları takip ederek sizlere hizmet veriyoruz:

  1. İlk olarak bize ulaştığınızda istediğiniz konstrüksiyon fabrika modeli hakkında detaylı bilgi alıyoruz.
  2. Aldığımız bilgiler uyarınca projenin oluşturulmasını sağlıyoruz. İmalat aşamasında gerek çatı gerek kolonların tamamen çelikten üretilmesini sağlıyoruz.
  3. Projeyi tamamladıktan sonra istediğiniz yere fabrikanın kurulması için montaj hizmetimize başlıyoruz.
  4. Montaj hizmetimizi tamamladıktan sonra fabrikanızda hemen hizmet verilebilmesi için gerekli olan hizmetten %100 memnun bir şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Fabrikalar Maliyetli Mi?

Daha önceden de belirttiğimiz gibi çelik fabrika ücretleri betonarme fabrikalara kıyasla daha hızlı, daha maliyetsiz olduğu için bütçenizi sarsmayacaktır. Ancak bu fabrikaların hazırlanarak size teslim edilmesi aşamalarında fiyata etki eden bazı faktörler bulunmaktadır. Bu faktörler;

  • Bölmeler ve çatı için düşünülen kapmama malzemelerinin türü
  • Fabrikanın boy ve en ölçüleri
  • Fabrikanın çatısı için kullanılacak kolon yüksekliği
  • Fabrika içerisinde vinç kullanımıyla hizmet verilip verilmeyeceği hususlarıdır.

Bu hususları göz önünde bulundurarak, bütçenizi sarsmayacak çelik konstrüksiyon fabrika fiyatları ile hayalinizdeki fabrikalara ulaşmanızı sağlıyoruz. Hemen bizimle iletişime geçebilir ve fabrikanızın özelliklerine göre ne kadar maliyetle size bu hizmeti vereceğimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizinle tanışmaktan, sizi bilgilendirmekten ve size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.