Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

Pek çok alanda kullanılan, dayanıklı ve depremde size güvenlik sağlayan çelik konstrüksiyon sistemlerimizden hızlı, güvenilir bir hizmet garantisiyle, ekonomik fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon Nedir?

Çelik uzun zamandır sağlam ve kaliteli, güvenilir mekanların inşaatında kullanılan bir materyaldir. Genel olarak çelik sanayi yapılarında, fabrika ve spor tesislerinde, hangarlar, depolarda, uçak hangarlarında ve atölyelerde kullanılan çelik taşıyıcı sistemlerdir. Bu kapsamda deprem tehlikesi olan bölgelerde gerekli korumayı sağlayan, sağlam ve dayanıklı ürünlerdir.

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

İnşaat alanında bu sistemlere olan ihtiyaç deprem bölgesinde yaşamamız, portatiflik ve kullanışlılık gibi sebeplerle giderek artmaktadır. Bu hizmeti sunan firma sayısının artması kaliteli ve özenli hizmete ulaşılmasını zorlaştırılmaktadır.

Sizlere sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. 1. sınıf, kaliteli ve özenli hizmetimiz ile sizlere çelik konstrüksiyon sistemlerimizi üretirken aşağıdaki üretim aşamalarını izliyoruz:

 • İletişim: Bize ulaştığınızda yararlanmak istediğiniz hizmetimiz hakkında detaylı bilgi veriyoruz.
 • Sistemi nerede kullanacağınız, hangi tasarım özelliklerine sahip olmasını istediğinizi detaylı bir şekilde öğreniyoruz.
 • Hayalinizdeki sistemlere ulaşabilmeniz için üretim aşamamıza geçiyoruz.
 • Üretim aşamamızda kaliteli ve 1. sınıf çelik malzemelerle tasarımımızı üretiyoruz.
 • Üretim aşamamızın ardından kontrollerimizi gerçekleştiriyor ve ürünlerimizin istediğiniz gibi olduğundan emin oluyoruz.
 • Ürünlerimizin montajını gerçekleştirerek hizmetimizi sonlandırıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Avantajları

Sistemlerimiz kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

Sizlere sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.  sınıf, kaliteli ve özenli hizmetimiz ile sizlere çelik konstrüksiyon sistemlerimizi üretirken aşağıdaki üretim aşamalarını izliyoruz:

 • Diğer taşıyıcı sistemler ile karşılaştırıldığında sağladığı uygulama kolaylığı, mekanik özellikler ve statik yetenekler ile oldukça avantajlı bir sistemdir.
 • Hızlı kurulum ve sökülüp başka yere taşınma imkanı sağlar. Bu da işinizi başka bir yerde icra etmek istediğinizde size büyük kolaylık sağlayacaktır.
 • Güvenli ve dayanıklı sistemlerdir. İçerisinde kendinizi güvende hisseder ve eşyalarınızı da güvenle muhafaza edebilirsiniz.
 • Dayanıklılık ve pratik kullanım özelliklerine kıyasla ekonomik fiyatlarla sunulan ürünlerdir.
 • Esneme, uzama ve yük altında çelik konstrüksiyon ürünlerimiz şekil değiştirip daha sonra eski formuna dönebilme özelliğine sahiptir.
 • Kötü zemin bölgeleriyle uyum içerisinde çalışır. Taşıdığı yüke oranla daha az yer kaplar ve zemin sağlamlığını etkilemez.

Uzun Ömürlü, Sorunsuz Kullanım

Beton ve ahşap yapılara oranla çok daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Yıpranma, korozyona uğrama ve çatlama gibi durumlar yaratmayacağından uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründür. Aynı zamanda dilenirse doğru tasarımlarla bu sistemler büyütülmeye ve küçültülmeye elverişli şekilde tasarlanmaktadır. Böylelikle iş faaliyetlerinizin kapsamına göre sizlere iş yerinizi adapte edebilme fırsatını tanımaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere sunduğumuz çelik konstrüksiyon fiyatları oluşturduğumuz sistemlerin kalitesi ve dayanıklılığına kıyasla son derecede ekonomiktir. Bir kere yararlanacağınız ancak daha sonra uzun ömürlü kullanımı ve portatifliği ile geleceğe yatırım yapacağınız hizmetimizi ekonomik fiyatlarla satın almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!